logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

cestina do modu Tabulated survey at topic head

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 leden 2006 20:12    Předmět: cestina do modu Tabulated survey at topic head Citovat

Podarilo se mi udelat cestinu to modu Tabulated survey at topic head. (Bylo tam par jazykovejch problemu, tak jsem se skoro zapotil). Cestiny jsou vlastne 2. jedna je na posledni verzi modu 1.0.15 urcena pro CH (Categories Hierarchy mod) a druha je verze 1.0.16 pro normální phpBB. (Nezamenujte je, nebo to nerozchodite). Mod je vlastne neco jako rozsireni hlasovani.

1.Verzi pro phpBB s CH muzete najit a stahnout tady
A tady je Cestina
2.Verzi pro phpBB najdete tady a cestina je zde
pridavam par screenshotu, ktery by mely vysvetlit o co jde

prvni je formular pro tvorbu dotazniku

a nasleduji odpovedi.
Pokud mod chcete videt zive, tak ho najdete na mem testovacim foru . Jestli si ho budete chtit vyzkouset tak vam muzu PM-nout testovaci login . Cestina je mozna sem tam kostrbata, ale ve chvili, kdy jsem ji delal mi to pripadalo v pohode. Kdyz tak napiste, pokud je neco spatne nebo se to da napsat lip ja to zmenim, at nevypadam jako ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: