logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

český překlad
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 23 květen 2002 06:39    Předmět: český překlad Citovat

domovská stránka tohoto open source projektu se nachází na adrese http://www.phpbb.com

20. 5. byla vydána nová aktuální verze 2.0.1 stahovat samozřejmě můžete z domovské stránky.

Jelikož jsem nikde nenašel češtinu pro toto jinak dobré fórum, rozhodl jsem se ji napsat sám. Samozřejmě že až ji dodělám tak vám ji tu dám ke stažení. Momentálně mám přeložen takřka celý soubor "lang_main.php", ještě zbívá přeložit několik systémových hlášení a nějaké drobnosti.

Polud někdo cchete můžete se přidat, k překladu je tady toho ještě dost, především administrativní část, FAQ, emaily. Budou též překreslena talačítka veškerých dostupná barevných schémat do češtiny.

Zatím je to vše v prvním nočním počinu takže budu průběžně hledat co jsem to vůbec kde přeložil a ještě se ty přeložené texty budou muset doladit k obecné spokojenosti. Mr. Green

Tak hurá na to..... já jdu konečně asi spát. Laughing

Naposledy upravil admin dne 24 květen 2002 06:42, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubson
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23 květen 2002 17:37    Předmět: preklad Citovat

no jaxem Vam psal mailem do toho oficialniho prekladu bych sel..
phpBB RULEZ !!!
Very Happy Very Happy Very Happy

www.kristfest.cz/phpBB2
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 23 květen 2002 23:54    Předmět: čeština 2.0.1 Citovat

takže mám nyní docela dost nejrůznějších žádostí, informací a nabídek na spolupráci ve svém emailu co od vás chodí asi díky Foru na Builderu takže s tím něco vymyslíme.

2.0.1 čeština, kterou dodal Kubson, díky (je asi jeidná češtian která mezi ldidem koluje, autorem je asi Kouďa)

http://forum.train.cz/download.php?id=8

Jak jsem zjistil dost vás vytváří vlastní češtinu a máte zájem to nějak spojit, ale jak jsem na to koukal, tak se budeme muset nějak dohodnout, kterak budou některá slova překládána, protože se dosti lišíme Laughing
Takže bychom si mohli možná zkusit rozdělit zatím některé části.
Jestli je nějaký dobrovolník tak si může vzít třebas soubor FAQ, ale pak to sem napiště ať to neděláme všichni a pak se dohodnem kdo si vezmem kterou část toho admina.

Naposledy upravil admin dne 24 květen 2002 13:46, celkově upraveno 1 krát.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Emilio
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 květen 2002 05:38    Předmět: Další Citovat

taky se hlásím do služby. Stačí říct: přelož XY a jdu do toho. Ale měli bychom vědět, kdo na čem dělá, ať to netvoříme víckrát. Exclamation
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 25 květen 2002 11:03    Předmět: chce to mít přehled .... Citovat

přesně tak, chce to mít přehled kdo co dělá.

Azu - lang_admn.php od 0 do řádku 380
Emilio - lang_admin.php od řádku 380 až 721 (začíná to // Smiley Management)

češtinu pište v kódování windows-1250
kubson
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 květen 2002 15:50    Předmět: Re: chce to mít přehled .... Citovat

Azu napsal:

PROČ NE JAKO iso-8859-2 Question Question Question
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 květen 2002 18:08    Předmět: Re: chce to mít přehled .... Citovat

kubson napsal:
Azu napsal:

PROČ NE JAKO iso-8859-2 Question Question Question

Protože většina lidí tvoří vlastní www stránky v prostředí windows, takže používaj standardně Windows-1250 nehledě na to, že klienti jedou většinou též na woknech. Není problém to pak komplet po překladu zkonvertovat, což se stejně udělá.
Emilio
Anonymní

PříspěvekZaslal: 29 květen 2002 09:16    Předmět: ... Citovat

Dáme si nějaký rozumný termín ? I s tím, co mě ještě čeká myslím, že 6.6. by mohlk být jakýs-takýs termín,...co vy na to, překladatelé Shocked ?
tomo.m
Anonymní

PříspěvekZaslal: 29 květen 2002 13:31    Předmět: Diakritika Citovat

zdravim, prosim vas ako sa nastavi v tomto phpbb2 fore, aby fungovala aj diakritika ? vopred dakujem
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29 květen 2002 14:45    Předmět: odpovědi Citovat

Emilio:
jo to by snad docela byl reálný termín Smile až to dáš dohromady, tak to zkloubím, zkouknu jestli je OK text vzhledem k funkcím, který to dělá.
Pak to všechno zabalím a dám sem dva archivy jdene s češtinou ve formátu Windows-1250 a druhý ve formátu ISO 8859-2.

tomo.m:
Jak to myslíš ? Ono ti to snad nepíše háčky, čárky nebo máš na mysli počeštění (to si můsíš stáhnout češtinu a pak v nastavení zvolit češtinu).
tomo.m
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 02 červen 2002 22:30    Předmět: Diakritika Citovat

No ja myslim diakritiku ako že mi to nepíše dĺžne a mekčene na mojom fóre. Crying or Very sad
Emilio
Anonymní

PříspěvekZaslal: 04 červen 2002 20:37    Předmět: Termín Citovat

předstihli jsme ho ! Smile 3x hurá Wink
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 05 červen 2002 07:34    Předmět: další část hotova :D Citovat

tak se podařilo dodělat i tu administraci.
Projeli jsme to i na kontrolu pravopisu jak tu administraci tak tu hlavní část, bylo toho tam docela hodně Mr. Green
Nebudu sem zatím ještě dnes házet odkaz na download ale udělám to zítra nebo v pátek, kdy budeme mít přeloženo kompletně vše, tak sem dám kompletní češtinu a bude pak od příštího týdne i ke stažení na oficiálních strákách phpBB www.phpbb.cz
Dělám ještě na českých stránkách k phpBB, kam umístím i ty nejlepší rozšíření pro toto fórum a samozřejmě k nim bude též čeština.
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 05 červen 2002 07:43    Předmět: Slovenština do phpBB Citovat

Dost lidí se mně už ptalo zda nemám slovenštinu pro phpBB.
Tak vězte, že do sloveštiny to překládat nebudu ale vím že to pár lidí má a též se v tuto chvíli dělá nebo by měla být hotová oficiální slovenština.
Pokud tedy někdo víte kde se dá sehnat, klidně sem hoďte odkaz i pro ostatní.
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 08 červen 2002 13:05    Předmět: čeština pro phpBB 2.0.1 Citovat

jelikož jste dost nedočkaví, tak tady dávám do placu ten překlad češtiny.
Je zde přloženo naprosto vše, jedniné co ještě chybí je FAQ, ale ten by měl být již také přeložen co vím, jen čekám až se někde objeví Emilio a pošle mi ho., takže zatím bez českého FAQ tan dodám průběženě....

český překlad a vše potřebné naleznete na: phpbb.atmplus.cz

Když objevíte nedostatky dejte vědět.
Emilio
Vývojář
Vývojář

PříspěvekZaslal: 10 červen 2002 17:38    Předmět: Citovat

makám na tom... Twisted Evil
času málo textu moc Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Emilio
Vývojář
Vývojář

PříspěvekZaslal: 11 červen 2002 20:15    Předmět: Citovat

FAQ je hotový. Až to Azu zabalí, máte to mít Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 11 červen 2002 22:06    Předmět: díky.... Citovat

Tak jsem to všechno zkouknul, nechal zkontrolovat pravopis a další smysluplnosti, všecho zabalil, vytvořil opět dva balíky Windows-1250 a ISO-8859-2 a vše je opět ke stažení na:
http://phpbb.atmplus.cz

Nově tam též najdete skript pro konverzi dat z již provozovaného fóra na platformě Phorum.org (doposavad asi u nás v čechách nejpoužívanější) do phpBB.

Kompletní český překlad je tedy HOTOV, díky všem zůčasněným. Čeština se objeví každým dnem i na domovské stránce phpbb.com, už jsme se kontaktovali a soubory jsem jim tam zaslal.

Tak teď už jen propagujte phpbb na každém kroku a klidně můžete odkazoval lidičky na ty moje phpbb stránky, které budu dále rozvíjet a třeba jim vytvořím i smaostatnou doménu.
kukymann
Častý přispěvatel
Častý přispěvatel

PříspěvekZaslal: 29 červenec 2002 14:05    Předmět: Re: český překlad Citovat

vsimol som si, ze mate v index.htm pre kodovanie ISO zle definovane iso, tak by to chcelo opravit, nech to je komplet Smile Inak tiez je preklep v kazdom php subore hlavicke " * characterset : Windwos-1250
"
admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: 29 červenec 2002 18:55    Předmět: Re: český překlad Citovat

díky,
ale to sis asi stáhl kdysi tu češtinu zrovna ve chvíli kdy sem ji tam nahrával, 2x se mi stalo, že sem zapoměl přepsat ty hlavičky, ale to bylo naposled někde před měsícem a vždy to bylo jen max. na 5 minut. Kdyby si stáhl tu češtinu co tam je teď (je tam už spojená Winows-1250 + ISO-8859-2) tak tam je vše v pořádku
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Český a slovenský překlad Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: