logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Azu, co to vlastne provadis s timhle forem?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeClair
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 04:59    Předmět: Citovat

Hlavne je i mrtva hlavni stranka phpbbcz.com Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radim93
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 11:51    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

No,ale třeba mojí logice se příčí,že tak když hlavně jenom odkazujete,tak proč zakládáte forum. Proč zakládáte nové forum,když říkáte že často odkazujete. Myslím že když spolupracujete,tak by bylo rozumnější ty fora spojit,je to sice vaše věc,ale názor říci mohu že jo.
Herr_Martin_von_Schloss
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 12:56    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

radim93 napsal:
No,ale třeba mojí logice se příčí,že tak když hlavně jenom odkazujete,tak proč zakládáte forum. Proč zakládáte nové forum,když říkáte že často odkazujete. Myslím že když spolupracujete,tak by bylo rozumnější ty fora spojit,je to sice vaše věc,ale názor říci mohu že jo.

To mě připomíná trochu komunismus Laughing,ale mi jsme kapitalisti každým coulem a pokud existuje tržní ekonomika a veřejná soutěž, tak kapitalisti budem i nadále. Já myslím, že je lepší mít 2 dobrá fóra, která se pořád zlepšují, než jedno jediný, které se zlepšuje. Každé fórum přinese po nějakém čase něco nového a tak si uživatelé mohou vybírat z každého něco, a to přesně podle jejich libosti, co právě potřebují.

Ty tento systém kritizuješ, ale mě se zdá dobrý. Navíc denně je na obou fórech tolik dotaz, že kdybychom se spojili, tak na ně ani nestačíme reagovat. Takhle se naše užitěčná práce rozdělí a bude to dobré jak pro uživatele, kteří dostanou rychlou odpověď, tak pro nás. Navíc, tvoříme přece komunity, tak proč jednu komunity zrušit na úkor té druhé?
Nepleť si prosím pojmy jako spolupráce a spojení.

Navíc si myslím, že současný systém uživatelů vyhovuje (soudím podle toho. že si zatím nestěžovali) a to je to nejduležitější. Nebo se mylím? Co myslíte?

Polibte mi šoš,
Herr_Martin_von_Schloss.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 13:58    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

je lepsi mit tuny for a na skoro kazdym h***o a stravit hledanim/registraci/cekanim hromady casu .. nez to mit pohromade ze ?
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 14:14    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

Herr_Martin_von_Schloss napsal:
Já myslím, že je lepší mít 2 dobrá fóra, která se pořád zlepšují, než jedno jediný, které se zlepšuje.
Laughing Laughing to co je za blbost? je lepsie mat dva favority alebo jedno superbcko?

Každé fórum přinese po nějakém čase něco nového a tak si uživatelé mohou vybírat z každého něco, a to přesně podle jejich libosti, co právě potřebují.
no a to iste moze byt aj na tom jednom Wink

Ty tento systém kritizuješ, ale mě se zdá dobrý. Navíc denně je na obou fórech tolik dotaz, že kdybychom se spojili, tak na ně ani nestačíme reagovat.
Kazdy vychvaluje svoj system, a keby ste sa spojili tak sa spoja aj pracovne sily ak sa nemylim cize si to asi s niecim mylis

Takhle se naše užitěčná práce rozdělí a bude to dobré jak pro uživatele, kteří dostanou rychlou odpověď, tak pro nás. Navíc, tvoříme přece komunity, tak proč jednu komunity zrušit na úkor té druhé?
a preco nie? ako som pisal vyssie o tych autach

//A moj celkovy dojem na phpbb.cz, nieje nic ine ako len pretahovanie ludi z inych for knim a tak vytvoreniu novej "lepsej" komunity, nic ine v tom nevidim Wink ale to je len moja osobna poznamka

http://jan.fecik.sk/zarobok-na-internete-google-adsense-adwords.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Herr_Martin_von_Schloss
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 14:54    Předmět: Citovat

To Janof: A nechceš založit jedno česko-slovenský fórum? To už by byl nejnovější model Ferrari. Jinak trošku mě tvůj postoj překvapil. Nám radíš, ať se spojíme a sám si se vyjádřil, že s portálem phpBB.cz spolupracovat nebudeš. Nezdá se ti, že je to protiřečení? I když dobrá rada nad zlato, že.
Ovšem, musím se vám přiznat pánové, že otázka sloučení či nesloučení vskutku není moje věc a já k tomu můžu říct jen svůj názor. Pokud takovýto návrh máte obraťte se na Azua a nebo na náš triumvirát: Ameeck, Retro, Spidee, kteří do toho mají co mluvit. Nechám to na jejich uvážení, protože: zaprvé si jich vážím a na jejich názor hodně dám a zadruhé, jedině oni (a Brady) jsou způsobilí mluvit za portál phpBB.cz

PvvS napsal:
je lepsi mit tuny for a na skoro kazdym h***o a stravit hledanim/registraci/cekanim hromady casu .. nez to mit pohromade ze ?

To je těžký. Vždycky má něco své pro a proti. Ale i na spojeném webu se stratí hledáním spoustu času. Ale stejně si myslím, že by tyto otázky neměli rozhodovat admini (ať je to Azu nebo někdo z našich hochů), ale to rozhodnutí by mělo přijít z řad našich uživatelů, protože to kvůli nim tato fóra vznikla. Ale hodnotu vašeho názoru tímto tvrzením rozhodně nehodlám snižovat, jde jen o to, že pokud nebudou uživatelé, bude nám to naše jedno "superbrčko" asi jen pro náš dobrý pocit. Bez benzínu totiž nejede ani trabant ani sebelepší Ferrari.

Polibte mi šoš,
Herr_Martin_von_Schloss.

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 15:06    Předmět: Citovat

To Janof: A nechceš založit jedno česko-slovenský fórum?
ani nie, to slovenske je zrusene s odkazom na toto Wink
To už by byl nejnovější model Ferrari.
mozno a mozno by to bol len nejaky trabant prerobeny do toho tvaru Wink cize jednym slovom sra*ka

Jinak trošku mě tvůj postoj překvapil. Nám radíš, ať se spojíme a sám si se vyjádřil, že s portálem phpBB.cz spolupracovat nebudeš. Nezdá se ti, že je to protiřečení?
kde ti radim? ja vyslovujem svoj nazor na kecy co tu davas Wink

Ovšem, musím se vám přiznat pánové, že otázka sloučení či nesloučení vskutku není moje věc a já k tomu můžu říct jen svůj názor.
no vidis ty mas nazor ja mam nazor iny maju nazor, toto je slobodna krajina v ktorej si mozes povedac co ta trapi, nieje tu komunizmus

To je těžký. Vždycky má něco své pro a proti. Ale i na spojeném webu se stratí hledáním spoustu času. Ale stejně si myslím, že by tyto otázky neměli rozhodovat admini (ať je to Azu nebo někdo z našich hochů), ale to rozhodnutí by mělo přijít z řad našich uživatelů, protože to kvůli nim tato fóra vznikla. Ale hodnotu vašeho názoru tímto tvrzením rozhodně nehodlám snižovat, jde jen o to, že pokud nebudou uživatelé, bude nám to naše jedno "superbrčko" asi jen pro náš dobrý pocit. Bez benzínu totiž nejede ani trabant ani sebelepší Ferrari.
vidis a na toto ti mozem povedat iba tolko, ze to su akurat dristy Wink s phpbb.cz robite dobre ze nie bozsky portal o phpbb ale pritom pises ze o takom niecom by mali rozhodovat uzivatelia, nikto sa ich nespytal tak ako mozu o niecom rozhodovat?

No vidis posledne dve vety vystihuju prave to co robite, pretahujete uzivatelov z inych for k sebe, kedze bez benzinu ti ani trabant nepojde, dost zle si to napisal, celkom dost proti tomu co si pisal o par riadkov vyssie Wink

Herr_Martin_von_Schloss
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 15:20    Předmět: Citovat

JanoF napsal:
A moj celkovy dojem na phpbb.cz, nieje nic ine ako len pretahovanie ludi z inych for knim a tak vytvoreniu novej "lepsej" komunity, nic ine v tom nevidim Wink ale to je len moja osobna poznamka

Nepodceňuj uživatele, to nejsou jen dřevěné loutky, které manipulujeme tím, že taháme za provázky a oni dělají to co chceme. Takový uživatel mám svůj rozum, ten stěží pujde na fórum, kde mu nic nenabízí a kde mu nikdo neporadí v jeho problémech. A to se bohudík na našich webech potvrzuje. Oba portály mají víc než dobrou návštěvnost. A myslíš si, že kdyby měli uživatelé podobný názor jako ty, že by k nám chodili. Oni nejsou loutkami, spíš naopak , my jsme jejich loutkami. Pokud k nám nebudou chodit, jsme odsouzeni ke skáze, proto musíme vždy nabídnout něco nového nebo přijde někdo dravý a my máme po práci.

Jinak vidím, že se naše názory značně rozcházejí a s touto debatou bychom mohli pokračovat do nekonečna, což se mi vskutku nechce. Tak mě prosím omluv, já tuto debatu končím a odebírám se na tebou proklínané phpBB.cz, protože uživatelé čekají a ty jsou pro mě přednější než tento zbytečný rozhovor.

Polibte mi šoš,
Herr_Martin_von_Schloss.

gumy_1337
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 15:30    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

To sa tu teraz kvôli tomu chcete hádať. Admini si to vyriešia sami, ak chcú. Ja osobne chodím tu na phpbbcz.com a nepôjdem na phpbb.cz! Ale má to podobný význam, ako phpbb.sk, aj keď je to akože slovenská podpora... osobne by som to odporúčil skúsiť rozbehnúť, ale keď vám tam niekto povie riešilo sa to na phpbbcz.com, tak strácam niť toho celého významu. Chceli by sme asi moc veľa, keby sa všetky 3 spojili Smile
2Herr_Martin_von_Schloss: aký to má pre teba význam písať a pomáhať aj tu??? Myslíš si, že uvidíme aký si dobrý a hneď prebehneme na phpbb.cz ??? Alebo dosiahneš kopírovanie príspevkov na phpbb.cz ??? Sorry no nechápem

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 15:33    Předmět: Citovat

Nepodceňuj uživatele, to nejsou jen dřevěné loutky, které manipulujeme tím, že taháme za provázky a oni dělají to co chceme. Takový uživatel mám svůj rozum, ten stěží pujde na fórum, kde mu nic nenabízí a kde mu nikdo neporadí v jeho problémech. A to se bohudík na našich webech potvrzuje. Oba portály mají víc než dobrou návštěvnost. A myslíš si, že kdyby měli uživatelé podobný názor jako ty, že by k nám chodili. Oni nejsou loutkami, spíš naopak , my jsme jejich loutkami. Pokud k nám nebudou chodit, jsme odsouzeni ke skáze, proto musíme vždy nabídnout něco nového nebo přijde někdo dravý a my máme po práci.
Very Happy pekne povedane ale skus si to este raz precitat Wink

Jinak vidím, že se naše názory značně rozcházejí a s touto debatou bychom mohli pokračovat do nekonečna, což se mi vskutku nechce. Tak mě prosím omluv, já tuto debatu končím a odebírám se na tebou proklínané phpBB.cz, protože uživatelé čekají a ty jsou pro mě přednější než tento zbytečný rozhovor.
ano su, kazdy ma svoj nazor a to ze tebe sa nepaci nazor inych je tvoj problem tak ako moj problem ze mne sa zas nepaci nazor tiez inych, neviem kde som preklinal phpbb.cz Wink a bolo by aj na case lebo tieto kecy mi uz tiez zdaju byt zbytocne, staci raz, nie xy krat Wink

Herr_Martin_von_Schloss
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 16:22    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

gumy_1337 napsal:
2Herr_Martin_von_Schloss: aký to má pre teba význam písať a pomáhať aj tu??? Myslíš si, že uvidíme aký si dobrý a hneď prebehneme na phpbb.cz ??? Alebo dosiahneš kopírovanie príspevkov na phpbb.cz ??? Sorry no nechápem

Já tu nepomáhám, já jsem tu jen registrovaný, stejně jako na phpBB.com, phpBB.sk...atd. Sleduji co se tu děje, no a nachomítnul jsem se do této diskuze, protože se tu mluvilo mimojiné o phpBB.cz
Kdybych měl jak sám říkáš "ukázat jak jsem dobrej", tak by na phpBB.cz nikdo nechodil. Odborník na toto téma rozhodně nejsem, ale když můžu, tak pomůžu. To asi každý, ne? Wink

JanoF napsal:
Very Happy pekne povedane ale skus si to este raz precitat Wink

Asi tě zklamu, ale já tam žádnou chybu nevidím

Polibte mi šoš,
Herr_Martin_von_Schloss.

Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 12 březen 2006 16:28    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

Asi tě zklamu, ale já tam žádnou chybu nevidím
no to si ma sklamal, lebo nejde o ziadnu chybu, asi si to nechopil

radim93
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 13 březen 2006 17:11    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

Můj názor už znáte že ano. Ale myslím si že,jestli máte opravdu takovou vazbu na uživatele,tak uspořádejte anketu,jestli se to má spojit,ale prosím ochranu proti více hlasování-nepodezírám vás,ale víte co všechno se pohybuje na internetu a tam se rozhodne.
moe
Přispěvatel
Přispěvatel

PříspěvekZaslal: 17 duben 2006 13:23    Předmět: Citovat

Nechci se v této záležitosti stavět na něčí stranu, ale souhlasím s JanoFem v tom, že by bylo dobré phpbbcz.com a phpbb.cz spojit. Proč? Když se podíváte po internetu, dnes už má asi každá země svou podporu phpBB. Proč by jsme měli mít dvě podpory? Když se někdo neorientuje na "české phpBB scéně" a zná phpBB jen z doslechu, zřejmě první zkusí doménu phpbb.cz. Kdyby jste se spojily byla by na doméně phpbb.cz jedna skvělá česká phpBB podpora. Nechci být neomalený, ale takto vidím jen dvě polododělané podpory a když něco hledám, musím neustále překlikávat mezi phpbb.cz a phpbbcz.com.
Píšete, že kdybyste se spojili, nestíhali by jste odpovídání na dotazy. A to je co za blbost? Můžete si to koneckonců sami spočítat. Teď příklad: Kdyby pro phpBB.cz dělalo padesát lidí a pro phpbbcz.com taky padesát lidí, tak kdyby se tyto dvě podpory spojily, bylo by na jedné podpoře sto lidí, takže by se odpovídání na dotazy stíhalo úplně stejně, nebo mi snad něco uniklo?
Nechci nikoho kritizovat, já sám nejsem na phpBB žádný machr (ale učím se Very Happy ), nevím jací jsou lidé z phpbb.cz profesionálové přes phpBB, ale nemyslím si, že by přesahovaly znalosti lidí jako kryšpín, JanoF atd. Pokud se pl,etu, velice se omlouvám. Kdyby jste se spojili bylo by to zase lepší. Možná mi doopravdy něco podstatného uniklo, já jsem prostě pro spojení.
kryšpín
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 17 duben 2006 14:11    Předmět: Citovat

Já jsem zvyklý chodit sem, pro pomoc se obracím sem. Na phpbb.cz se ztrácím, je tam moc příspěvků a nestíhám je číst a pomáhat už vůbec nestíhám. Zatímco tady to všechno klape.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 duben 2006 10:46    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

Neblbne to tu nejak ? mam GMT0
út duben 18, 2006 12:01 am
JanoF

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 duben 2006 11:05    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

PvvS napsal:
JanoF
ja? co ja? zasa ja Embarassed Laughing ale co? Smile

PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 duben 2006 11:07    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

vypni si stroj casu Smile
pises prispevky o 3 -4 hodiny dopredu

JanoF
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 duben 2006 11:24    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

PvvS napsal:
vypni si stroj casu Smile
pises prispevky o 3 -4 hodiny dopredu
Coooo? pozeram na tento topic jak magor ale nic nevidim

PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 18 duben 2006 11:27    Předmět: Re: Azu, co to vlastne provadis s timhle forem? Citovat

ja Zaslal: út duben 18, 2006 9:46 am
ty út duben 18, 2006 12:01 am

Bylo to v sekci webhosting

Myslim ze 3 hodiny napred je trochu hodne Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přejdi na: