logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
waleczek
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 07 září 2007 19:48    Předmět: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

Zdravím chlapi,

chtěl bych se zeptat, zda by někdo neměl český návod, jak aplikovat na forum tyto dva mody. Nějak se mi to nedaří. Popř. jestli by to někdo neaplikoval a nezaslal na moje FTP. Asi bych to nechtěl zadarmo. Nutně potřebuji mít forum optimalizované pro SEO + potřebuji vkládat soubory (hlavně obrázky). Snad mi s tím někdo píchne. Chtěl jsem rozchodit forum na www.indiana-jones.cz/forum se SEO modem MIXED mod SEO, ale nepovedlo se mi to. Tyhle info co mi dávaji ve forech jsou mi celkem k ničemu, takže jsem už rezignoval. Chtělo by to ucelený český tutorial min. na atachmend mOD. Děkji a nezlobte se

Honza

www.indiana-jones.cz/forum je hostovano na www.cesky-hosting.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
leschek
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 07 září 2007 23:49    Předmět: Citovat

Ja nevim jesttli jsem to pochopil spravne. Ty chces ceskej navod na instalaci modu nebo na to jak s nim pracovat potom, co je nainstalovanej? pokud chces na instalaci, tak si precti FAQ, co je tady na foru. Tam je vysvetleny a prelozeny, co znamena FIND, REPLACE atd.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 září 2007 07:21    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

No muj postup byl :
vezmu cisty forum
nasypu do nej premoded attachment mod
otestuju fci attachment modu
a pak rucne dodelavam SEO mod. Da se to bez vetsich problemu zhruba za hodinu udelat. Akorat je to hodne na premysleni a drbacka s kodem.

waleczek
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 08 září 2007 12:27    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

PvvS napsal:
No muj postup byl :
vezmu cisty forum
nasypu do nej premoded attachment mod
otestuju fci attachment modu
a pak rucne dodelavam SEO mod. Da se to bez vetsich problemu zhruba za hodinu udelat. Akorat je to hodne na premysleni a drbacka s kodem.

Nazdar,

co je to "premoded attachment mod" . Dobře nasypal bych to do toho, ale jak se to dělá? Můžeš mi alespoň v krátkých bodech napsat pracovní postup. Jsem asi lama...na foru máš jen kusé informace...Nic uceleného...Když tak bych pak udělal Tutorial (jak to pochopila ja Lama:-) a poslal adminu tohoto fora Smile Myslím, že to pomůže více lidem

Dík moc

Honza
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 září 2007 15:35    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

Tutorial ti tady nikdo psát bohužel nebude - na instalaci těch modů není nic složitého - chce to jen trochu snahy naučit se pár věcí. Každej tady takto začínal - i já. Je to ta nejsnadnější a nejlehčí cesta.

Ber v úvahu to, že každý tady pomáhá ve svém volném čase, a psát nějaké návody je prostě zbytečná práce. Já nic takového dělat nehodlám - ovšem i kdyby jsi to přesto chtěl, tak ti ho klidně napíšu. Ale každá hodina mé práce tě bude stát 850 Kč + DPH 19% - a za dvě hodiny to určitě nesfouknu ...... To samé platí i pro instalaci nebo namodování fóra.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 08 září 2007 17:18    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

http://phpbb.davidiq.com/viewtopic.php?f=5&t=32&sid=9c767cc2ec3034f53435820aeacd82de

predem upraveny mody pro cistou instalaci phpBB2 2.0.22 . Prepsat puvodni soubory a upgradnout databazi.

waleczek
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 11:20    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

PvvS napsal:
http://phpbb.davidiq.com/viewtopic.php?f=5&t=32&sid=9c767cc2ec3034f53435820aeacd82de

predem upraveny mody pro cistou instalaci phpBB2 2.0.22 . Prepsat puvodni soubory a upgradnout databazi.

Děkuji moc Smile S přepsaním původních souboru na FTP problém nemám, ale jak upgradnout databází??? Nejsem zrovna databazový GURU Sad Proč vůbec upgradovat databázi? Přece to budu aplikovat na čisté forum.

Honza
R - stick
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 14:32    Předmět: Citovat

Upgradovat databázi musíš proto, že mody používají nové tabulky, nebo nová či pozměněná pole v tabulkách, ev. nějaké konfigurační údaje, uložené v databázi. Pokud databázi nemodifikuješ, tak ti to nepojede.

Modifikaci provedeš jednoduše tak, že do phpMy Admina zkopíruješ SQL skript a ten pak spustíš. Není to nic složitého.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
waleczek
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 14:57    Předmět: Citovat

R - stick napsal:
Upgradovat databázi musíš proto, že mody používají nové tabulky, nebo nová či pozměněná pole v tabulkách, ev. nějaké konfigurační údaje, uložené v databázi. Pokud databázi nemodifikuješ, tak ti to nepojede.

Modifikaci provedeš jednoduše tak, že do phpMy Admina zkopíruješ SQL skript a ten pak spustíš. Není to nic složitého.

Fajn. To jsi mi pomohl Smile Nechtěl už bys mí rovnou napsat jaký script? Vím co je to phpMy Admin, už jsem v tom dělal, ale jaký script myslíš. Tyhle kusé informace mi pomůžou, ale jenom částečně...Jak říkam, až si osvojim postup instalace, tak tady vložím tutoriál Smile Ať už se s tím nikdo netrápí

No a mimochodem udělal jsme to takhle:

1) přepsal jsme soubory čisté instalace PHPBB 2.0.22 na FTP těmi upravenými soubory (Pre-modified_2.0.22)
2) spustil jsem na foru ve složce installer/install.php script

napsalo to něco ve smyslu, že to bylo nainstalováno Smile

Teď mi ti už v administraci fičí. Když se zaloguji zako user, tak tam nění možnost přiložit soubor. Musí se to ještě někde aktivovat, aby se ten mod zobrazovali bežnému userovi?

Další věc, kde bych sehnal češtinu pro ten Attachment MOD?

Jinak děkuji všem za POMOC chlapi

Honza
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 17:35    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

V administraci je moznost enable attachments. Cestina se valela nekde tady na foru.
waleczek
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 19:42    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

PvvS napsal:
V administraci je moznost enable attachments. Cestina se valela nekde tady na foru.

Pomohla by mi i cesta Smile enable tam je uz zaškrtnuté a nic Smile viz. screen
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 22:13    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

Skus vypnout new attachment control panel a zkontroluj, jestli je to ve vsech vzhledech (pripadne vytvor uzivatele TEST s heslem test, pak ho smazes), at se muze nekdo mrknout.
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 09 září 2007 22:15    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

Jo koukam , administrace v anglictine a forum v cestine. Jsou nakopirovny prislusny jazykovy soubory i do prekladu ?? Bez toho to nepojede.
waleczek
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 10 září 2007 09:48    Předmět: Re: Attachment Mod + SEO MOD - Návod v ČJ Citovat

PvvS napsal:
Jo koukam , administrace v anglictine a forum v cestine. Jsou nakopirovny prislusny jazykovy soubory i do prekladu ?? Bez toho to nepojede.

ne už mám počeštěné úplně všechno - administraci, usera i attachmend mod v administraci. Zkoušel jsme to, co jsi mi poradil výše, ale bez úspěchu. Jinak forum jede na www.indina-jones.cz/forum
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: