logo
Přihlášení
Uživatel: Přihlásit automaticky při příští návštěvě:
Zapomněli jste svoje heslo?
Heslo:
  Registrace
Internetový obchod, e-shop, SEO-shop
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.

Úvodní stránka
Úvod
Diskusní fórum
Fórum
Ke stažení
Ke stažení
Instalace
Instalace
Rady a Návody
Návody
Moduly
Moduly
Vzhled
Vzhled
FAQ
FAQ
Odkazy
Odkazy
RSS

Levné pneu pro Vaše auto.
Kvalitní kočárky Tako. Levné zájezdy, last-minute

Attach mod + statistiky

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rsarman
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 03:18    Předmět: Attach mod + statistiky Citovat

Měl bych na Vás jednu prosbu.Mohl by tu někdo krok po kroku vysvětlit, jak tento attach mod nainstalovat do fóra?Jsem asi idiot, ale mě se to prostě nedaří ani podle install.txt.

A prosba číslo 2) Kde by se daly sehnat mod statistiky k fóru(nějaké jsem sehnal ale koncovka byla mod Confused )

Fšem kteří pomůžou velice děkuji
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 10:49    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

Mno svyho casu sem ho instaloval rucne , ale do premoded for je lepsi nainstalovat easymod a pak to jde skoro samo
Anonymní

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 16:45    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

please,omlouvám se že otravuju ale mohla by nějaká hodná duše napsat step-by-step návod jak ten attach mod hodit do fóra.Pls
Mám dělat jedny stránky pro ZŠ a chcou tam fórum kde by mohli házet své fotky z prázdnin.Prosím
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 16:59    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

Nic proti je to tu popsany ve foru tolikrat az to hezky nejni . Navic k attachment modu je asi nejlepsi navod na instalaci, jakej u modu muze byt.
Webhosting C4 - 20 GB, PHP, MySQL, administrační systém, 1.200 Kč na rok s doménou v ceně.
Bezproblémová instalace phpBB, Joomla, Drupal. Návody pro C4 - užitečné rady pro zákazníky.
Frost
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 18:04    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

PvvS napsal:
Mno svyho casu sem ho instaloval rucne , ale do premoded for je lepsi nainstalovat easymod a pak to jde skoro samo

Co to je zac ten easymod?? a jeste co to je premoded forum??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 18:05    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

easymod je mod kterej slouzi k usnadneni instalace dalsich modu. premoded je forum uz upraveny nejakyma modama
Frost
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 18:26    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

PvvS napsal:
easymod je mod kterej slouzi k usnadneni instalace dalsich modu. premoded je forum uz upraveny nejakyma modama
moh bys mi sem dat link na ten easymod??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 18:29    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

mam ho nekde na disku. Da se vyhledat jako easymod+phpbb
Frost
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 19:09    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

a jak to vlastne v tom easymodu chodi?? a neni lepsi instlovat to rucne aspon vim co sem kam dal(nekdo tady nekde psal se mu takhle spadlo cely forum..)
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 19:14    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

Ja sem tedka tak trochu upravoval forum www.mestskadoprava.sk/diskusia , a mel sem pekny fedry esli mi to spadne. Ale bez problemu. Nechtel bych znovu nahravat 40MB DB .

Nova verze uz je asi OK

Frost
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 19:52    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

ty mas ver. 2.0.8.. a myslis ze to pude v pohode i na 2.0.10?? a na 2.0.6??
PvvS
Profesionál
Profesionál

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 19:53    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

2.0.6 a 2.0.8 zkouseno
zbytek nevim 2.0.10 moc neverim , radsi zustavam u starsi verze

Frost
Nováček
Nováček

PříspěvekZaslal: 25 červenec 2004 20:16    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

proc se ti 2.0.10 nezda??

kdyz uz sem u toho: ja mam 2.0.10 a cet sem ze attach mod 2.3.9 spravne faka jen na 2.0.6 a atk bych potreboval udelat downgrade a jaxi nevim jak na to (btw jeste sem nedal ani upgrade)
Anonymní

PříspěvekZaslal: 26 červenec 2004 04:26    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

A ještě bych Vás požádal o jednu věc.Prohledal jsem celé http://www.phpbbhacks.com a nenašel jsem žádný mód, který by zakázal neregistrovaným userům psát do threadů(aby nevznikl bordel a oni se prostě museli zaregistrovat).
Viděl jsem to na www.symbianforum.com např. u Arrow SÉRIES 60: RECENZE A DISKUZE O APLIKACÍCH-dokud se nezaregistrujete,nemůžete zde psát.Ale u Arrow Ostatní diskuze mimo mísu však psát už můžou.Díky
Kašpy
Člen týmu
Člen týmu

PříspěvekZaslal: 26 červenec 2004 09:01    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

Anonymous napsal:
A ještě bych Vás požádal o jednu věc.Prohledal jsem celé http://www.phpbbhacks.com a nenašel jsem žádný mód, který by zakázal neregistrovaným userům psát do threadů(aby nevznikl bordel a oni se prostě museli zaregistrovat).
Viděl jsem to na www.symbianforum.com např. u Arrow SÉRIES 60: RECENZE A DISKUZE O APLIKACÍCH-dokud se nezaregistrujete,nemůžete zde psát.Ale u Arrow Ostatní diskuze mimo mísu však psát už můžou.Díky

Nato žádnej mod není...protože to jde nastavit v Administraci:
Administrace fóra/Fórum - Oprávnění/

tam pak máš seznam všech fór a když klikneš na zvolit forum tak se ti tam zobrazi přesně to co potřebuješ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sirthomas
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 26 červenec 2004 11:12    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

rsarman napsal:
Měl bych na Vás jednu prosbu.Mohl by tu někdo krok po kroku vysvětlit, jak tento attach mod nainstalovat do fóra?Jsem asi idiot, ale mě se to prostě nedaří ani podle install.txt.

Fšem kteří pomůžou velice děkuji

Asi tě naštvu, ale ani já ti nepohu, musel jsi udělat nějakou zásadní chybu, protože tohle byl asi můj teprve druhý mód, který jsem instaloval a vše proběhlo absolutně hladce až jsem tomu nechtěl ani uvěřit... Možná kdyby jsi popsal jak se ti to chová ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vamp_
Účastník
Účastník

PříspěvekZaslal: 31 červenec 2004 23:49    Předmět: Re: Attach mod + statistiky Citovat

Ve 2.0.10 attach mod funguje naprosto spolehlive... mam to odzkousene... musis poradne odkontrolovat, kam co vkladas a co mazes a nemazes, kam co mas vkladat a pokud udelas nejaky kopanec, tak ti vyjede chybova hlaska ve kterem souboru jsi co zvoral a kde to mas opravit.... Chce to jenom trochu dat pozor. Hlavne v administraci.... Zrovna jsem to tady na foru resil... odmazal jsem omylem jeden ; a mel jsem z toho problemy na tri dny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra phpBB CZ -> Mods, hacks Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: